Aktualitātes

5. kursa vasaras prakse Vācijā

Tāpat, kā pagājušo gadu, tā arī šo – 5. kursa studentiem ir iespēja iziet vasaras praksi Vācijā. Turklāt tiek segti arī ceļa izdevumus turp un atpakaļ, uzturēšanās izdevumi un ēdināšana slimnīcā darba laikā, kā arī tiek dots darba apģērbs. Pieteikšanās līdz 2013. gada 12. aprīlim. Sīkāka informācija šeit.

Neesi kūtrs un piesakies!

Staro Rīga 2013

Iestājoteis tumšajiem un drūmajiem rudens vakariem nav nekāds brīnums, ka arī paši kļūstam nogurušāki un depresīvāki. Lai kliedētu šo sajūtu jau piekto gadu pēc kārtas notiek gaismas festivāls “Staro Rīga”. Šogad temats ir “…slavinājums”. Norises laiks ir 15. – 18. novembris no plkst. 18 līdz plkst. 23. Vairāk informācijas un karti var atrast www.staroriga.lv
Tāpēc nesēdēsim drūmi savās istabās, bet iziesim ārā, lai izbaudītu un ieraudzītu Rīgu citā gaismā.

MedPharm Careers ir atkal Rīgā!

27.10.2012 no plkst. 11.00 līdz plkst.18.00 Viesnīcā Tallink Hotel,  Elizabetes iela 24.
Pasākuma laikā notiks lekcijas un semināri:
12:00 – 14:00 Kā veiksmīgi iemācīties medicīnisko Angļu valodu
15:00 – 16:00 Pašreizējās darba un prakses iespējas ārstiem Eiropā
Būs iespēja runāt ar nozares speciālistiem.

MedPharm Careers palīdz veselības aprūpes profesionāļiem uzzināt par darba iespējām gan vietējā darba tirgū gan ārzemēs. Tiek aicināti ārsti (visu profilu speciālisti), pedējo kursu studenti, medmāsas, zobārsti un citi veselības aprūpes profesionāļi.

IEEJA BEZMAKSAS!

Latvijas Neiroimunologu asociācija

Ir dibināta jauna biedrība: Latvijas neiroimunologu asociācija, kura sevī apvieni neiroloģiju un imunoloģiju, un “tiecas labāk saprast šo abu sarežģīto sistēmu mijiedarbību attīstības laikā, homeostāzi un atbildes reakciju patoloģijas gadījumā”. Vairāk informācijas varat atrast biedrības mājas lapā: http://neuroimmunology.lv/

Zinātnieku nakts 2012

Mācīties ir labi, bet reizēm vajag arī atpūsties, tad kāpēc gan to nedarīt nedaudz zinātniskā atmosfērā. 28. septembrī norisināsies jau ikgadējs pasākums Zinātnieku nakts. Šogad temats “Stāsts par enerģiju”. Ar savu interpretāciju par šo tematu piedalīsies arī Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejs, Farmācijas muzejs, RSU Stomataloģijas institūts un arī mūsu alma mater Rīgas Stradiņa universitāte. Visi pasākumi ir bezmaksas. Laiki gan atšķiras katrā objektā, tāpēc jāskatās atsevišķi.

Programma šeit. Papildus informācija par pasākumu šeit.

Veiksmīgu Jums nedēļas nogali!

Bezmaksas redzes pārbaudes

Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes (LU FMF) Optometrijas un redzes zinātnes nodaļa Ķengaraga ielā 8 aicina iedzīvotājus uz bezmaksas redzes pārbaudēm, ko veic Optometrijas profesionālās maģistrantūras studiju programmas pēdējā kursa studenti. Pārbaudes notiek no 10. septembra līdz 9. janvārim katru pirmdienu un trešdienu no plkst. 10.00 līdz 16.30.

Sīkāka informācija: http://www.apollo.lv/zinas/bezmaksas-redzes-parbaudes/529467

Neiroloģijas un neiroķirurģijas pulciņa plāns 2012./2013. mācību gadam

Neiroloģijas un neiroķirurģijas pulciņā 2012./2013. māc. gads

Protams, jāņem vērā, ka temati un laiki laika gaitā var mainīties. Tomēr šeit orientējoši ir norādīts, par ko un kad tiks runāts šī mācību gada laikā un ikviens tiek aicināts iesaistīties pulciņa veidošanā sagatavojot prezentāciju atbilstīgi tematikai.

Protams, ikvienam, kurš izstrādās un aizstāvēs savu darbu, pēdējā pulciņa sēdē tiks piešķirts sertifikāts.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s